Як лазерна епіляція впливає на шкіру?

Красива, здорова та ніжна, мов шовкова сукня – таку шкіру мріє мати кожна жінка. Тому щоденні ритуали краси, походи до косметолога та епіляція стали звичними для нашого життя. Проте якщо із кремами і масочками здається все просто, то класичні види епіляції викликають у багатьох головний біль. Подразнення, свербіж та врослі волоски – ось із чим доводиться стикатися застосовуючи станок, віск чи шугаринг. То може варто зважитись на лазерну епіляцію?
Про популярність та особливості лазерної епіляції
За даними Американського товариства естетичної пластичної хірургії, лазерна епіляція входить в топ-5 найбільш затребуваних нехірургічних процедур, що включають хімічний пілінг, нехірургічне зменшення жиру, ботулінічний токсин та гіалуронову кислоту. То в чому ж секрет такої популярності лазерної епіляції?
На відміну від традиційних методів видалення небажаного волосся, при лазерній епіляції вірогідність подразнень та алергічних реакцій є мінімальною, а проблема із врослими волосинками вирішується назавжди. Це можливо завдяки застосування сучасної техніки, зокрема у нашому салоні Desired Skin використовується апарат Lumenis LightSheer ET, який вважають флагманом лазерної епіляції.
Як лазерна епіляція впливає на шкіру
Діодний лазер апарату діє виключно на меланін - пігмент, що знаходиться у волосяній фолікулі. Меланін поглинає світло, яке випромінює лазер, та перетворює його в теплову енергію, що й руйнує цибулину зсередини. Тому така процедура не пошкоджує шкірний покрив. До того ж у Lumenis LightSheer ET глибина проникнення проміння становить 1-4 мм, що є абсолютно безпечним. А запатентована технологія захисту ChillTipTМ – це сапфірова оптика, що захищає шкіру від перегріву, відповідно больові відчуття, яких усі так бояться, будуть мінімальними і ви відчуєте лише легеньке пощипування, чого не скажеш, наприклад, про воскову епіляцію чи видалення волосся електричним епілятором.
Слід зауважити , що відразу після сеансу, в зоні епіляції може спостерігатися почервоніння або невеликий набряк, тривалість такого ефекту залежить від величини і товщини видалених волосків. Так при видаленні тонкого і відносно ніжного волосся роздратування, як правило, зникає вже в день процедури. При більш густому волоссі ці симптоми можуть тривати до декількох днів. Також певний час після процедури буде спостерігатися сухість шкіри, тому рекомендуємо після сеансу зволожити зону епіляції за допомогою спеціальних кремів чи мазей.
Дуже рідко, проте може спостерігатися тимчасова зміна пігментації шкіри. Якщо у вас світла шкіра, після лазерної епіляції вона може трохи потемніти. І навпаки, у людей із смаглявою шкірою, вона може посвітліти. Однак, як і подразнення шкіри, ці зміни є тимчасовими і, як правило, не повинні викликати занепокоєння.
Давно розвінчаний міф, що досі в нас живе
На жаль, частина наших жінок досі боїться лазерної епіляції, тому що вірять, що ця процедура викликає рак шкіри. Проте це давно розвінчаний міф. Більше того, за даними Американського Фонду догляду за шкірою, така процедура іноді використовується навіть для лікування певних форм передракових уражень. Також різні лазери використовуються для профілактики передчасного старіння та догляду за шкірою.
Догляд за шкірою після проведення процедури
Перші два тижні після закінчення процедури обробляйте місце, де проводилося лікування, надзвичайно акуратно. Слід уникати витирання шкіри рушником та використання всіляких хімічних речовин або тих, що містять спирт. Свіжа шкіра після лазерної епіляції більш схильна до подразнень. Відразу після процедури потрібно промити депільоване місце лише водою, тим більше, що шкіра в цей час може трохи почервоніти. У наступні дні рекомендується використовувати лише делікатні гелі для миття, мило або креми, що містять натуральні інгредієнти.
Кілька цікавих фактів
За даними Національного інституту лазера США, лише у 2016 році в США було проведено 1,1 млн процедур із лазерної епіляції. А 60% людей у віці від 18 до 29 років хочуть видалити волосся саме за допомогою лазера.